1. Ana Sayfa
  2. İnternet
  3. Yeni Dijital Yayın Platformu Exxen Geliyor: Exxen Nedir ?

Yeni Dijital Yayın Platformu Exxen Geliyor: Exxen Nedir ?

Yeni Dijital Yayın Platformu Exxen Geliyor: Exxen Nedir ?

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Acun Ilıcalı uzun süredir konuşulan dijital platformun ismini açıkladı.

Televizyon dünyasının başarılı yapımcılarından Acun Ilıcalı, uzun süredir konuşlan dijital yayın platformuyla ilgili sonunda bir açıklamada bulundu. Sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Ilıcalı, yeni dijital platformun adının Exxen olacağını resmen açıkladı.

Yeni dijital platform Exxen’e yönelik “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz” ifadelerine yer veren Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımla böylelikle yeni kuruluşun logosu da ortaya çıkmış oldu. Exxen.com’un şimdiden açıldığını da ifade edelim ancak site ile ilgili herhangi bir somut durum yok ortada.

[yazi ilgili_yazi_id=”5844″]

Candaş Tolga Işık’ın programına konuk olan Ilıcalı “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” İfadelerini kullanmıştı. İzleyicilerin bu açıklamalarla yeni platforma olan ilgisini bir hayli arttırdı. İsmi daha henüz belli olmayan platformla ilgili açıklamalarda bulunan Ilıcalı, “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu bayıldım.” ifadelerini kullanarak yeni platformun isminin yaratıcısını da açıklamıştı.

Yorum Yap

Yorum Yap