Exxen’in Aylık Abonelik Ücreti Açıklandı

 Exxen’in Aylık Abonelik Ücreti Açıklandı
Okunuyor Exxen’in Aylık Abonelik Ücreti Açıklandı

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Exxen’in aylık ücretini açıkladı.

TV8‘in sahibi Acun Ilıcalı‘nın Netflix‘e alternatif olarak Exxen adını verdiği platform Ocak ayında yayın hayatına başlıyor. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından paytığı paylaşımla platformun yayın ücretini resmen açıkladı.

Exxen.com’da Ücretsiz Üyelik Nasıl Açılır, Abonelik Fiyatları Nedir ?

İlgili İçerik
Exxen an itibarıyla kullanıcıların erişimine açıldı. 1 Ocak 2021‘de yayın hayatına başlamasına beklenen platform, sonunda izleyicilerin karşısına çıktı. Exxen,  bugün sürpriz bir şekilde 21:00 sularında resmen açılmış oldu. 7...

Platformda bulunan içerikler için neredeyse 900 milyon TL‘lik bir yatırım yapan Ilıcalı, Instagram hesabındaki paylaşımında Exxen‘in aylık ücretinin 9.90 TL olacağını belirtti. Üstelik Exxen’in ilk bir hafta ücretsiz olarak kullanılabileceğini söyledi.

Exxen’in İçerikleri Ne Olacak ?

Exxen’de Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Zeynep Bastık, Enis Arıkan, Orkun Işıtmak, Anıl Tetik, Toygan Avanoğlu, Ege Kökenli, Gökhan çınar gibi ünlü isimler yer alıyor. Ayrıca platformda Sihirli Annem, Şeref Bey, Öğrenci Evi, Hükümsüz, Vahşi Şeyler, İşte Bu Benim Masalım gibi yeni dizilerde bulunacak.

Yorum Yap
Yazı Ekle