1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Versiyonu Çıktı

Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Versiyonu Çıktı

Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Versiyonu Çıktı

Samsung 2020 Olimpiyat Oyunlarına özel Galaxy S21 modelini tanıttı.

Geçen yıl içerisinde yapılması beklenen Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları COVID-19 salgını sebebiyle ertelenmişti bildiğiniz gibi. Bu etkinliğin 23 Temmuz 2021 Cuma gününde Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Şimdiden Samsung, olimpiyatlara özel olan Galaxy S21 modelini tanıttı.

Samsung Galaxy S21 5G Olympic Games Edition, diğer bir isimle Tokyo 2020 Olimpiyatları hatıra modeli donanımlarında Samsung’un adını taşımıyor. Normal bir modelde arka tarafında “SAMSUNG” ibresini görürken bunun yerine üç marka gösterilmekte.

Telefon çoğunlukla Samsung Galaxy S21 5G ile neredeyse aynı. Bazı özellikler onu bu modelden aslında ayırıyor. Bu özellikler cihazı Japonya’nın başkenti Tokyo’da gerçekleştirilecek olan Olimpiyat oyunlarına özgü bir hale getiriyor.

Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Versiyonu Çıktı

Cihazda Tokyo Olimpiyatlarına yönelik kilit ekranı, duvar kağıdı ve uygulama simgeleri bulunuyor. Telefonu açıp kapattığımız sırada “Tokyo 2020 Olimpiyat modeli” için bir orijinal animasyonda geliştirilmiş.

Rengi “Phantom Mavisi” olarak geçen cihaz mor renge yakın gibi görünüyor biraz. Telefonun arkasındaki logolara değinmiştik burada bizleri NTT DoCoMo, Galaxy ve Olimpiyat Halkaları gibi logolar karşılıyor.

Japonya’da faaliyetlerine devam eden NTT DoCoMo’nun web sitesine göre telefon Haziran 2021’in başlarında piyasaya sürülmüş olacak.

Yorum Yap