1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. SpO2 Destekli Honor Band 6’nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

SpO2 Destekli Honor Band 6’nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

SpO2 Destekli Honor Band 6'nın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Honor Band 6’nın Türkiye satış fiyatı resmen belli oldu.

Honor Band 6 önceki modeline nazaran yüzde 148 oranla daha büyük bir ekran ile geliyor. Cihaza baktığımız zaman sağlık ve egzersiz yetenekleri öne çıkıyor.

Akıllı saat deneyimini yaşayabileceğiniz Honor Band 6 aslında özünde bir takip cihazı olduğunu hatırlatalım. Sağlık, egzersiz, stres ve uyku takibi gibi özelliklerin yanında saatte bizleri bir asistan karşılıyor.

368 x 194 piksel çözünürlüklü 1.47 inç AMOLED bir ekranla gelen cihaz parmak izi bırakmayan kavisli bir ekranı bünyesinde barındırıyor. Silikon kauçuk yapılı kayışlarıyla kullanıcılara rahat bir deneyim sunuyor. Farklı görünümlere sahip akıllı bilekliğin meteor siyahı, kumtaşı grisi ve mercan pembesi gibi renkleri bulunuyor.

Aynı zamanda SpO2 özelliğini atlamayalım, bu özellik kullanıcıların kandaki oksijen seviyelerini ölçerek onların solunumlarına yönelik uyarı verebiliyor.

Optik kalp ritim sensörü ve yapay zeka algoritmaları sayesinde 7/24 nabız takibi yaparak kalp ritimlerinde bulunan değişimleri algılayabilen Honor Band 6, böylelikle kullanıcıların gün içerisinde stres seviyelerini belirleyebiliyor nefes egzersizi önerileri sunuyor.

Honor Band 6’nın Türkiye Fiyatı Nedir ?

Honor Band 6’nın ülkemiz fiyatına gelecek olursak burda bizleri 479 TL gibi bir fiyat karşılıyor.

Yorum Yap