Samsung Galaxy M01 Tanıtıldı Özellikleri ve Fiyatı Nedir ?

 Samsung Galaxy M01 Tanıtıldı Özellikleri ve Fiyatı Nedir ?
Okunuyor Samsung Galaxy M01 Tanıtıldı Özellikleri ve Fiyatı Nedir ?

Samsung, Samsung Galaxy M01’in tanıtımını resmen gerçekleştirdi.

Samsung için günden güne gelen farklı iddialar oluyor. Galaxy M01 için gelen iddialar, uzun bir süre konuşuldu. Samsung bu konuyu resmen bugün resmileştirmiş oldu.

Samsung Galaxy M01, 5,7 inç büyüklüğünde TFT Infinity-V tasarımlı bir ekran ile geliyor. Ekran HD+ çözünürlük sunuyor kullanıcılar için. Cihaz Qualcomm Snapdragon 439 işlemcisinden güç almakta. İşlemciye baktığımızda giriş seviyesi bir işlemci olarak öne çıktığını söyleyebiliriz. Cihazın RAM tarafına gelecek olursak 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı öne çıkıyor.

Galaxy M01’in arka tarafında 13 MP çözünürlüğe sahip f/2.2 diyafram açıklığında ana kamera bulunuyor. Bu kameraya 2 MP çözünürlüğünde f/2.4 diyafram açıklığına sahip bir derinlik algılama sensörü eşlik ediyor. Ön yüzüne 5 MP çözünürlüğünde f/2.2 diyafram açıklığına sahip bir kamera konumlandırılmış durumda. Cihaz 4.000 mAh’lık bir kapasiteli bataryadan gücünü almakta.

Samsung Galaxy M01’in fiyatı nedir?

Samsung Galaxy M01’in fiyatı 120 dolar bandında. Siyah, Mavi, Kırmızı renk seçenekleriyle gelen cihazın Türkiye de satışa sunulup sunulmayacağı şu an için net değil, Türkiye konusunda gelişmeler oldukça detayları sizinle paylaşacağız.

Yorum Yap
Yazı Ekle