Lenovo’nun Sıradışı Mouse’u: Lenovo Yoga

 Lenovo’nun Sıradışı Mouse’u: Lenovo Yoga
Okunuyor Lenovo’nun Sıradışı Mouse’u: Lenovo Yoga

Lenovo görmeye alışık olmadığımız bir tasarıma sahip Yoga Mouse modelini tanıttı.

Teknoloji devi Lenovo’yu yenilikçi ve farklı tasarımlarıyla biliyoruz. Lenovo, bu kez karşımıza bir mouse modeli ile çıkıyor. Oldukça estetik görünen mouse modeline kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak pratik özellikler eklemiş.

Her yüzeyde çalışabilme yetisine sahip şekilde tasarlanan mouse sunum yapanlarda düşünülerek kumanda şeklinde de tasarlanmış. Sunumlarınız esnasında mouse’u elinizden bırakmanız gerektiği zaman Yoga Mouse arka cebinize sığacak boyutlarda. Ürünün böylesi bir cebe sığacak kadar boyutlarını 13.5 milimetrelik ultra ince tasarım anlayışından da tahmin edebilirsiniz.

Lenovo Yoga Mouse lazer işaretçisi ve sunum modu seçenekleriyle kullanıcıların karşısına farklı modellerle çıkıyor. Ürün 2 saatlik şarj ile 2 aylık bir kullanım kapasitesi sunuyor, yani pil konusunda oldukça dayanıklı diyebiliriz. Bağlantı açısından Bluetooth 4.0 ve 2.4 GHz kablosuz bağlantıyı destekleyerek kullanıcılara kesintisiz bir bağlantı deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Yoga Mouse, 180 derece dönüş imkânı veren menteşeleri sayesinde kullanım anlamında ergonomik ve yenilikçi bir tasarıma sahip. Tek tuşla hızlı eşleme destekli ikili mod ile dizüstü bilgisayar ya da tablete bağlanmamıza yardımcı oluyor.

Yorum Yap
Yazı Ekle