1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy M31s Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy M31s Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy M31s Türkiye'de Ön Siparişe Açıldı

Samsung’un 6000 mAh kapasiteli dev bataryaya sahip telefonu Türkiye’de ön siparişe açıldı.

Samsung’un orta segmente hitap eden Galaxy M serisi, kullanıcıları yüksek kapasiteli batarya değerleriyle cezbediyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Galaxy M31s kullanıcıların ilgisini yine yüksek batarya kapasitesi dolayısıyla çekecek gibi. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy M31s’i resmen Türkiye’de ön siparişe sundu.

SAMSUNG GALAXY M31s ÖZELLİKLERİ

6,5 inç’lik Full HD AMOLED ekran ile gelen telefon gücünü Samsung’un işlemcisi Exynos 9611’den alacak. Buna 6 / 8 GB RAM seçenekleri ve 128 GB depolama kapasitesi eşlik ediyor. Arka kamera kurulumuna bakacak olursak sırasıyla  64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP olmak üzere dörtlü bir kamera kurulumu bulunuyor. Telefonun ön tarafına ise 32 MP’lik bir selfie kamerası konumlandırılmış.

25W hızlı şarj desteğiyle gelen telefonun adeta bir powerbank’ı andıran 6000 mAh kapasiteli bataryası bulunuyor. Daha önce değindiğimiz gibi bu yönüyle kullanıcıları oldukça cezbedecek.

SAMSUNG GALAXY M31s’in TÜRKİYE FİYATI NE ?

Avrupa’da 250 euro’luk fiyat etiketiyle satışa çıkacak telefonun, ülkemizdeki fiyatı ise 3 bin 499 TL olarak açıklandı. Tabii ki bu fiyat telefonun 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesine sahip modeli için geçerli.

Yorum Yap