Bataryasıyla Göz Dolduruyor: Samsung Galaxy M31s

 Bataryasıyla Göz Dolduruyor: Samsung Galaxy M31s
Okunuyor Bataryasıyla Göz Dolduruyor: Samsung Galaxy M31s

Samsung’un yeni telefonlarından Galaxy M31s, batarya kapasitesiyle şaşırtıyor.

Samsung’un genelde orta seviye olarak konumlandırdığı Galaxy M serisi, bildiğiniz gibi genellikle yüksek batarya kapasiteleri ile gündeme geliyor. Bu noktada şirketin yeni tanıtacağı cihazı Galaxy M31s modeli de benzer özelliklerle geliyor. Önceki günlerde özelliklerini Geekbench’te gördüğümüz telefonun, şimdi ise batarya kapasitesi TUV Rheinland veritabanında görüldü.

6,4 inç büyüklüğünde FullHD AMOLED bir ekranla gelen Samsung Galaxy M31s, gücünü Exynos 9611 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM kapasitesine sahip cihazın şu an depolama kapasitesine dair bir bilgi bulunmuyor. Arka kamera kurulumuna bakacak olursak 64 MP + 8 MP + 5 MP + 5 MP dörtlü bir kamera kurulumumu konumlandırılmış durumda. Ön tarafta ise cihaza 64 MP’lik bir selfie kamerası eşlik ediyor.

EN CAN ALICI NOKTASI BATARYASI !

TUV Rheinland veritabanında görünen bilgiye göre Samsung Galaxy M31s’in en can alıcı noktası bataryası, cihazın 6000 mAh kapasiteli bir bataryası bulunuyor. Hızlı şarj desteğine dair şu anlık bir bilgi yok. 30 Haziran’da satışa çıkması beklenen cihazın fiyat etiketi ise 200 dolar civarlarında olacak

Yorum Yap
Yazı Ekle