Samsung Galaxy M31s’in Fiyatı Belli Oldu

 Samsung Galaxy M31s’in Fiyatı Belli Oldu
Okunuyor Samsung Galaxy M31s’in Fiyatı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Samsung M31s’in Avrupa fiyatı belli oldu.

Samsung’un orta seviye cihazlarını konumlandırdığı Galaxy M serisi, yüksek batarya kapasiteleriyle aslında kullanıcıları cezbediyor. Geçtiğimiz günlerde şirketin tanıttığı Galaxy M31s’te bu özellikleri taşıyor. Teknoloji devi Samsung, özellikleri ve fiyatıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran telefonu çok yakında Avrupa pazarına sunuyor.

6,4 inç büyüklüğünde Full HD AMOLED ekranla kullanıcılarının beğenisine sunulan telefon gücünü Samsung’un kendi işlemcisi Exynos 9611’den alacak. 6GB ve 8GB RAM alternatifleriyle gelen telefon’un 128GB’de depolama kapasitesi bulunuyor. Arka kamera kurulumuna gelecek olursak arkasında sırayla 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP bir dörtlü kamera kurulumu bulunuyor. Ön tarafına ise 32MP’lik selfie kamerası yerleştirilmiş. 25W hızlı şarj desteğiyle gelen cihaz devasa bir batarya kapasitesine sahip, 6000 mAh’lık bir batarya kapasitesiyle Avrupa’da satışa çıkıyor.

Samsung Galaxy M31s’in Fiyatı Ne Olacak ?

Samsung Galaxy M31s, Avrupa’da 250 euro’luk bir fiyat bandından satışa sunulacak. Tabii ki bunun 6GB RAM ve 128GB depolama kapasiteli modeli için geçerli olduğunu belirtmekte fayda var.

Yorum Yap
Yazı Ekle