1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi Note 8 Yenilenmiş Olarak Geliyor

Redmi Note 8 Yenilenmiş Olarak Geliyor

Redmi Note 8 Yenilenmiş Olarak Geliyor

Xiaomi’nin alt markası Redmi Note 8 yenilenen özellikleriyle geliyor.

Fiyat / performans odaklı telefonlarıyla bildiğimiz Xiaomi’nin alt markası konumunda bulunan Redmi özellikle Note serisi ile oldukça beğeni topladı. Serinin nerdeyse en çok sevilen modellerinden olan Redmi Note 8, yakında yenilenen versiyonuyla tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yenilenecek olan telefonun teknik özellikleriyle ilgili detayları şimdiden belli oldu.

Xiaomi Redmi Note 8, Türkiye’de satışa çıktığı ilk sıralarda 1500 – 2000 TL bandında satılıyordu. Artan vergiler, kur fiyatları sonrasında satış fiyatı 2300 TL seviyesini gördü. Yakında satışa çıkması beklenen Note 8 modelinin yenilenmiş halinin fiyatının da aynı seviyelerde olması bekleniyor.

Redmi Note 8 Yenilenmiş Olarak Geliyor
Redmi Note 8 Yenilenmiş Olarak Geliyor

FCC listesinde görüntülenen M1908C3JGG model numarasına sahip olduğu görülmekte. Cihazın bazı teknik detayları da sızmış durumda. Cihaz MediaTek’in geliştirdiği Helio G85 yongasından güç alacak.

4000 mAh kapasiteli pil ile gelen yenilenmiş Note 8 kutusundan MIUI 12.5 ile birlikte çıkıyor. 22.5W hızlı şarj desteğiyle gelen telefonun 48 MP’lik bir kameraya sahip olacağını belirtelim.

Yenilenmiş modelin ne zaman piyasada olacağı tam olarak bilinmemekle birlikte Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı da bilinmiyor.

Yorum Yap