1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Oyun Odaklı Telefon POCO F3 GT Yakında Geliyor

Oyun Odaklı Telefon POCO F3 GT Yakında Geliyor

POCO F3 GT modelinin teknik detayları ortaya çıktı. İşte yeni modelin tüm özellikleri.

Oyun Odaklı Telefon POCO F3 GT Yakında Geliyor

Xiaomi’nin alt markası olarak bir zamanlar faaliyet gösteren POCO’nun yakında tanıtımını yapacağı bir model ortaya çıktı. POCO, ilk zamanlarında Xiaomi’nin alt markası olarak faaliyet göstersede şimdi bağımsız bir marka halini aldı.

Türkiye pazarında da faaliyet gösteren Çinli akıllı telefon üreticisi yeni cihazı ile ortaya çıktı. Performansı ile adından söz ettirecek olan yeni modelin yakında tanıtılması öngörülüyor. Şimdiden Hindistan resmi Twitter hesabından yeni modelin tanıtım tarihi açıklandı bile.

POCO F3 GT YAKINDA GELİYOR

POCO daha önce resmi sosyal medya hesaplarından bir video paylaşımı gerçekleştirmişti. Yayınlanan söz konusu videoda F serisine yeni bir üyenin dahil olacağı doğrulandı. Ailenin yeni üyesinin POCO F3 GT modelinin olacağı kesinleşmiş durumda.

Oyun Odaklı Telefon POCO F3 GT Yakında Geliyor

Açıklamalara ve paylaşılan videoya baktığımız zaman yeni modelin oyun odaklı bir cihaz olacağı gayet açık bir şekilde belli oluyor. POCO, Hindistan hesabı cihaz hakkındaki bu dedikoduyu doğruladı.

23 Temmuz’da resmen tanıtımı gerçekleştirilecek olan yeni modelin özellikleri de belli oldu. POCO, Hindistan resmi Twitter hesabı POCO F3 GT’nin bir oyun telefonu olarak kullanıcıların beğenisine sunulacağını doğruladı. Cihaz ilk olarak 23 Temmuz tarihinde Hindistan’da tanıtılacak.

Yorum Yap