1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. ZTE Blade V30 Uygun Fiyatıyla Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

ZTE Blade V30 Uygun Fiyatıyla Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri

ZTE uygun fiyatlı ZTE Blade V30 modelini tanıttı.

featured

ZTE kullanıcı dostu fiyat / performans cihazları üretmeye devam ederken kullanıcı bütçesini de önem vermeye devam ediyor. Akıllı telefon üreticileri çoğunlukla giriş ve orta segmente hitap eden telefonlar üretiyorlar. Bu durumun en büyük sebebi ise ülkemiz pazarında uygun fiyatlı cihazların çok tutulması olarak görülebilir.

Tabii ki bu duruma neden olan etkenlerin başında vergi ve dolar kuru geliyor. ZTE, Türkiye’ye resmi olarak giriş yapmasa da ZTE Blade V30 modelinin satışta olacağı iddia ediliyor.

Blade serisi çoğunlukla karşımıza uygun fiyatlarıyla çıkıyor. Blade V30 modelide uygun fiyat etiketiyle kullanıcılara sunulmuş durumda.

ZTE Blade V30 Teknik Özellikleri

Cihaza bakacak olursak ekran tarafında bizleri 6,67 inç boyutunda bir ekran karşılıyor. 720×1640 çözünürlüğü bulunan ekranda delikli bir kamera tasarımı bulunuyor. Buraya yerleştirilen kamera ise 16 MP’lik bir lensi barındırıyor.

Arka tarafında dikey olarak konumlandırılmış üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor. Kameralar 46 MP ana kamera, 5 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP derinlik kamerasından oluşuyor.

Türkiye’de satışa çıkması beklenen yeni model 256 dolarlık bir fiyattan satışa sunulmuş durumda.

Yorum Yap