1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. POCO X3 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

POCO X3 Pro Türkiye’de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

POCO X3 Pro Türkiye'de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

Xiaomi, fiyat/performans ürünü olan POCO X3 Pro’yu Türkiye’de satışa sundu.

Xiaomi’nin alt markası olarak bildiğimiz fiyat/performans odaklı modelleriyle dikkat çeken POCO, daha önce POCO X3 Pro modelinin tanıtımını gerçekleştirmişti.  POCO X3 NFC modelinden daha gelişmiş özelliklerle gelen cihaz Türkiye’de satışa sunuldu.

POCO X3 PRO TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Telefon tasarımsal anlamda POCO X3, modelinden temelde hiçbir farklılık barındırmıyor. Gücünü Snapdragon 860’dan alırken, delikli bir ekran ve oval kamera tasarımı tıpkı cihazda önceki modelde olduğu gibi korunmuş olarak karşımıza çıkıyor. POCO X3 Pro, 6,67 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğe ve 120 Hz tazeleme hızına sahip ekran ile birlikte geliyor.

POCO X3 Pro Türkiye'de Satışa Sunuldu İşte Fiyatı!

Arka tarafına bakmak gerekirse dörtlü bir kamera kurulumuyla geliyor. Cihazın ana kamera görevini 48 MP’lik bir sensör görüyor. Bunun yanında 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP çözünürlüklü iki sensör daha bulunuyor. Ön tarafına ise 20 MP’lik bir selfie kamerası konumlandırılmış.

POCO X3 PRO’NUN FİYATI NE ?

POCO X3 Pro’nun 6 GB RAM + 128 GB depolama alanına sahip modeli 3 bin 799 TL’den başlarken, 8 GB + 256 GB’lık depolama sürümüne sahip modeli ise 3 bin 999 TL’lik fiyatıyla Türkiye’de satışa sunulmuş durumda.

Yorum Yap