1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Jurassic World Evolution Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Jurassic World Evolution Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Jurassic World Evolution Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

171 TL değerindeki Jurassic World Evolution, Epic Games’te ücretsiz oldu.

Oyun mağzasında düzenlediği kampanyalar ile oyunculara birçok oyunu ücretsiz sunan Epic Games, her hafta 2 oyunu ücretsiz olarak oyunseverlere sunuyor. Daha önce Epic Games Store, yılbaşı tatili sebebiyle 17 Aralık 2020‘den sonra 15 gün boyunca her gün bir oyunu ücretsiz dağıtacağını belirtmişti.

Değeri 171 TL olan Jurassic World Evolution an itibarıyla, Epic Games Store‘da ücretsiz oldu. 2018’de çıkış yapan oyun Jurassic serisinin en popüler ve başarılı oyun uyarlamalarından biri olmayı başarmıştı.

İnşa etme, simülasyon türüne dayanan oyun farklı dinazorlarla kendi “Jurassic World” dünyanızı oluşturmanıza olanak tanıyor.

JURASSIC WORLD EVOLUTION NASIL İNDİRİLİR ?

Oyuna sahip olmak için öncelikle bu bağlantıya tıklayarak Epic Games Store‘a ulaşın. Ardından üyeliğiniz yoksa oluşturun veya hesabınız bulunuyorsa giriş yaparak mağza sayfasını aşağıya doğru kaydırın. Ücretsiz oyunların yer aldığı görselleri göreceksiniz buradan indirmek istediğiniz oyunun altında bulunan “ŞİMDİ ÜCRETSİZ” ibaresine tıklayın.

Daha sonra “Sipariş ver” butonuna tıkladığınız zaman oyununuz kütüphanenize eklenmiş olacak. Oyunu kurmak için ise “Yükle” butonuna tıklamayı ihmal etmeyin bu aşamadan sonra oyununuz indirilme aşamasına geçecek.

Jurassic World Evolution, oyuncular için 7 Ocak 2021 19:00‘a kadar ücretsiz olarak indirilebilir durumda olacak.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap