1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered Geliyor

Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered’in çıkış tarihi ortaya çıktı.

Söylentilere göre Call of Duty: Modern Wafare 3 Remastered’in çıkış tarihine yönelik kesinlikler bulunuyor. Ortaya atılan iddialara göre, yenilenmiş sürüm yıl içerisinde satışa sunulmuş olacak.

Call of Duty serisinin oyuncular tarafından en çok sevilen alt serisi şüphesiz ki Modern Wafare, serideki üçlemenin ilki 2007 yılında, diğer iki ise sırayla 2009 ve 2011 yılları arasında oyuncuların beğenisine sunuldu.

Senaryo modunun yanında, çok oyunculu modlarıyla oldukça beğeni toplayan oyunlar milyonlarca kez satış yaparak rekorlara imza attı. Oyunun geliştiricisi Activision, yıllar sonrasında oyun serisinin ilkinin Remastered versiyonunu Call of Duty: Infinite Warfare’in özel versiyonunu alanlara ücretsiz şekilde sunmuş ardından ise satışa sunmuştu.

Modern Warfare 3 Remastered ne zaman çıkacak ?

Bir süredir sessizliğin ardından yavaş yavaş, Call of Duty: Modern Wafare 3 Remastered’e dair söylentiler gündeme gelmeye başladı. Twitter’da, TheMW2Ghost ismiyle bir kullanıcı hesabından yaptığı paylaşımlara gelişmeleri aktardı.

İddialara göre, üçlemenin sonuncusu da ikincisi gibi ana senaryo modunun yenilenmiş hali olarak karşımıza gelecek. Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered, adıyla satışa sunulacak oyun yine bazı iddialara göre bir aylığına PlayStation konsollar için özel çıkacak.

Sonrasında ise oyun PC ve Xbox kullanıcılarıyla buluşacak. Kullanıcıya göre çıkış tarihi bu yılın ikinci çeyreği olacak, ancak değişiklik olabileceğini de ekliyor. Keza kesin olarak yenilenmiş sürümün yıl içerisinde satışa sunulacağını belirtiyor.

Yorum Yap