HTC’den paylaşım: Desire 20 Pro’nun Tanıtım Tarihi Açıklandı

 HTC’den paylaşım: Desire 20 Pro’nun Tanıtım Tarihi Açıklandı
Okunuyor HTC’den paylaşım: Desire 20 Pro’nun Tanıtım Tarihi Açıklandı

HTC, internet sitesi üzerinden yeni bir akıllı telefonunu duyurdu.

HTC’nin yaptığı paylaşıma göre firmanın yeni akıllı telefonu bu ay içerisinde tanıtılabilir. HTC akıllı telefon sektöründe eskisi kadar aktifliğini koruyamıyor. Buna etki eden neden ise firmanın artık sanal gerçeklik alanına yönelmesininde payı büyük. Ancak bu da göstermiyor ki firma akıllı telefon sektöründen tamamen çekild, HTC aynı zamanda yeni telefonlar üretmeye devam ediyor.

HTC resmi internet sitesinden bir görsel paylaştı. Paylaşılan görsele göre bu resimde bir akıllı telefon yer alıyor. Fazla detay yer verilmese de, detaylara baktığımızda cihazın sol üst köşesinde bir kamera deliği ve arka tarafında büyük bir kamera kurulumu yer alıyor. İnternet sitesinde cihazın 16 Haziran’da tanıtılacağı söyleniyor.

Söylentiler, bu telefonun HTC Desire 20 Pro olcağı yönünde. HTC’nin bir süredir Desire 20 Pro üzerinde çalışmalar yaptığı söylenenler arasında. HTC Desire 20 Pro’da, 6,5 inç büyüklüğünde Full HD+ bir ekran, yanında Snapdragon 665 işlemcisinden güç alıyor. 6 GB RAM’e sahip cihaz 16 Haziran günü tanıtılacak.

Yorum Yap
Yazı Ekle