HTC’den Uygun Fiyatlı Model: HTC Wildfire E2

 HTC’den Uygun Fiyatlı Model: HTC Wildfire E2
Okunuyor HTC’den Uygun Fiyatlı Model: HTC Wildfire E2

HTC giriş seviyesi kullanıcılara hitap eden yeni telefonunu tanıttı.

Akıllı telefon pazarının son zamanlarda sönük isimlerinden HTC giriş seviyesindeki telefon modellerine bir yenisini daha ekledi. HTC Wildfire E2 ismiyle tanıtılan cihaz giriş seviyesi bir telefon olmasına rağmen özellikleriyle cezbediyor. İlk etapta Rusya’da satışa sunulması beklenen Wildfire E2 fiyatıyla da geniş bir kullanıcı kitlesine hitap edecek gibi duruyor.

HTC’nin yeni giriş seviyesi modeli gücünü MediaTek tabanlı bir yongadan alıyor. Bünyesinde Helio P22 ile gelen cihaz 4GB RAM ve 64GB depolama alanıyla geliyor kullanıcıların karşısına. Damla çentik tasarım formu belirlenen cihazda 720×1560 piksel çözünürlüğe sahip 6.22 inç’lik IPS LCD bir panel tercih edilmiş. Arka kamera kurulumuna bakacak olursak dikey olarak konumlandırılmış 16MP+2MP’lik çiftli bir ana kamera kurulumu bulunuyor. Buna ek olarak ön yüze ise 8MP’lik bir selfie kamerası yerleştirilmiş. 4000 mAh kapasiteli bir pilden beslenen Widfire E2 kutusundan Android 10 ile birlikte çıkıyor.

Cihaz hem fiyat, hem de özellikleri bakımından kullanıcıları adeta cezbedeceğini söylemiştik. 100 euro’luk fiyat etiketiyle çıkacak cihazın şu an Rusya dışında diğer pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı net değil.

Yorum Yap
Yazı Ekle