iPhone 6S’e Rakip HTC Aero

 iPhone 6S’e Rakip HTC Aero
Okunuyor iPhone 6S’e Rakip HTC Aero

HTC , One M9 modeli ile yakalayamadığı başarıyı çeşitli seçeneklerde arıyor. Daha önce One M9+ modeli resmiyet kazanmıştı.

HTC , One serisiyle kendine geldi önce M7 daha sonra M8 serisi ile iyi bir satış ortalaması yakaladı ve isminden bir hayli söz ettirmeyi başardı. Bazı eksiklikler tasarım ve detaylar gibi yeniliklerin olmamasıyla M9 eleştirilmişti.

Bu yüzden M9 beklentilerin altında kaldı. HTC One M9 parmak izi okuycusunun eksikliğinden dolayı çoğu kullanıcının da tercihi olmadı. Çoğu zaman HTC  M8 modelinde eleştiri yağmuruna tutulan arka kamera güncellemesi kullanıcıların beklentileri doğrusunda yapılsa da kullanıcı elde edilemedi.

Piyasanın taleplerini karşılamak için güncelleme ile M9 Plus modeli duyuruldu. Bu modelde ise dikkat çeken özellikler ekran ve parmak izi okuyucusu oldu Asya pazarında kalmasıyla taleplerin altında kaldı. HTC artık yeni bir ürün ailesi oluşturma planları üzerinde çalıştığı söyleniyor. Evleaks tarafından ortaya atılan iddiaya göre HTC , yılın son çeyreğinde yeni bir One ailesi getiriyor.

htc-aero-yeni

HTC Aero için çıkış tarihinin Ekim 2015 olduğu söyleniyor. Aynı aylarda iPhone 6S modeli de piyasalarda ki yerini alacak.

HTC böylelikle iPhone 6S’e karşı güçlü bir rakip çıkartıyor.  HTC Aero’nun teknik özellikleri HTC One M9+ ile paralel olarak şekilleniyor. One M9+ özellik olarak 5,2 inç Quad HD(2K) ekranı bulunuyor 2840 mAh batarya ve 20 mega piksel çözünürlüğüne sahip Duo kamera ve parmak izi okuyucu şeklinde özellikleri vardı.

Yorum Yap
Yazı Ekle