Facebook’ta Değişim devam ediyor

 Facebook’ta Değişim devam ediyor
Okunuyor Facebook’ta Değişim devam ediyor

Facebook değişimleri devam ediyor. Tahminler dev sosyal ağın yeni konseptler üzerinde çalıştığıydı ve bunun ardından yeni tasarım ve haber kaynağı üzerinde çalıştığı doğrulandı.

Mark Zuckerberg’in yaptığı açıklamaya göre yeni haber kaynağı sistemini özetlemek gerekirse : Facebook haber kaynağı , bir online gazeteye benzeyecek. Resimler çeşitli mobil uygulamalarda olduğu gibi artık daha büyük ve net gözükecek. Haber kaynağında göreceğimiz resimler , Zaman tüneli resimleri gibi olacağı söylendi.

Haber kaynağı tasarımında etkileyici yeniliklerin biride düzenlenebilir olması. Siz isterseniz seçiminize göre sayfada , isterseniz  sadece resimleri, isterseniz sadece müzikleri ya da videoları görme şansına sahip olacaksınız.Dilerseniz takip ettiklerinizin yer aldığı bir haber kaynağı sayfası yada sadece arkadaşlarınızın iletilerinin görüldüğü bir haber kaynağı görebileceksiniz.

Facebook’un değişikliğini sabırsızlıkla bekliyorsanız şimdi size müjde Facebook yaptığı değişiklikleri gösteren bir sayfa hazırladı “https://www.facebook.com/about/newsfeed”  bu adrese giderek görmeniz mümkün olacak.

Adsız

Yorum Yap
Yazı Ekle