1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi Mi Watch Revolve Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi, yeni akıllı saati Xiaomi Mi Watch Revolve’yi tanıttı.

Xiaomi akıllı saat tarafındaki atılımlarına devam ediyor. Makul seviyedeki fiyatı ve pil kullanım süresiyle dikkat çeken yeni akıllı saatini resmen tanıttı.

Xiaomi Mi Watch Revolve 1,39 inç boyutunda AMOLED bir ekrana sahip. Always on Display özelliğiyle gelen bu ekrana, yuvarlak bir görünüm kazandırılmış. Nerdeyse klasik saatleri andıran bir görünüme sahip Mi Watch Revolve’nin enerjisini aldığı 450 mAh kapasiteli bir pili bulunuyor. Pil kullanıcılara 14 günlük bir kullanım süresi sağlayabiliyor.

Paslanmaz çelik gövdeye sahip Mi Watch Revolve, 5 farklı renkte kayış alternatifi sunuyor. 10 farklı spor aktivitesinin yanında dahili GPS özelliği de kazandırılmış. Çoğu akıllı saat’ten alışık olduğumuz bildirim görüntüleme, stres seviyesi ölçme, kalp atış hızı ölçme, uyku takibi gibi özellikleride bulunuyor bunlardan bahsetmeden geçmeyelim. Bluetooth 5.0 destekli akıllı saat 5 ATM suya dayanıklılık sertifikasıyla birlikte gelecek.

Xiaomi Mi Watch Revolve’nin Fiyatı Ne ?

Xiaomi Mi Watch Revolve 149 dolarlık bir fiyat etiketiyle gelecek. 6 Ekim’de Hindistan’da satışa sunulması beklenen cihazın Türkiye’de satılıp satılmayacağı şu anlık belli değil.

Yorum Yap

Yorum Yap