1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy M0s Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Samsung Galaxy M0s Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Samsung Galaxy M0s Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Samsung Galaxy M02s, uygun fiyatıyla tanıtıldı.

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, M serisi ürün gamına cihaz eklemeye devam ediyor. Şirket, Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M02s modelini resmi olarak duyurdu.

Özellikle yeni ürettiği modellerde uygun fiyat politikası güden şirket, bu hedefine Galaxy M02s ile bir adım daha yaklaşıyor.

SAMSUNG GALAXY M02s ÖZELLİKLERİ

Telefon karşımıza 6,5 inç damla çentik yapısına sahip 1560×720 çözünürlüğünde HD+ bir ekranla geliyor. Gücünü Snapdragon‘un 450 işlemcisinden alan cihaza 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı eşlik ediyor.

Arka kısmına bakacak olursak sol üst köşeye dikey bir şekilde yerleştirilmiş kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Bu kameralar sırasıyla 13 MP + 2 MP + 2 MP olmak üzere üçlü bir kurulumdan oluşuyor. Ön tarafına ise 5 MP çözünürlüğünde bir selfie kamerası yerleştirilmiş.

15W hızlı şarj desteği ve 5000 mAh batarya kapasitesiyle gelen Samsung Galaxy M02s kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak.

SAMSUNG GALAXY M02s FİYATI

Siyah, Mavi, Kırmızı olmak üzere üç farklı renk alternatifiyle gelen telefon 135 dolarlık bir fiyat etiketiyle kullanıcılarıyla buluşacak. Cihazın ülkemize ne zaman geleceğiyle ilgili şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap