1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Samsung Galaxy Buds 2’nin Renkleri ve Detayları Belli Oldu

Samsung Galaxy Buds 2’nin Renkleri ve Detayları Belli Oldu

Samsung yeni kablosuz kulaklık serisinin yeni üyesi Galaxy Buds 2’nin renk ve pil kapasitesi ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Buds 2'nin Renkleri ve Detayları Belli Oldu

Samsung son zamanlarda karşımıza kablosuz kulaklıklarıyla çıkmaya devam ediyor. Yıl yıl başında kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy Buds Pro modeli kullanıcı tarafında oldukça ilgiliyle karşılaşmıştı.

Ülkemizde de satışa sunulmuş olan Galaxy Buds Pro, 200 dolarlık fiyat etiketi ve AKG ses teknolojisiyle oldukça tercih edildi. Türkiye’de 1500 TL’lik satış fiyatıyla sunulan Galaxy Buds Pro’nun ardından şimdide yeni model geliyor.

Galaxy Buds 2, adıyla gelecek olan yeni modelin tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı. Tüm bunların yanında yeni modelin pil kapasitesi ve çeşitli temel özellikleri de belli oldu.

Samsung Galaxy Buds 2'nin Renkleri ve Detayları Belli Oldu

11 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan Unpacked etkinliğinde Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığın tanıtılması bekleniyor.

Ortaya çıkan render görüntülerinde oldukça renkli alternatif renk seçenekleri bizleri karşılıyor. Galaxy Buds 2, modelinde mevcut renklerden farklı olarak menekşe ve sarı renklerinde bulunacağı iddia ediliyor. Kablosuz kulaklığın 5 farklı renk seçeneğiyle geleceğini belirtelim.

Galaxy Buds 2’nin pil kapasitesi de belli oldu. Her bir kulaklık 61 mAh kapasiteli pile sahip olacak aynı zamanda şarj kutusu 472 mAh’lık bir pile sahip.

Yorum Yap