1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi 10 Serisinin Detayları Belli Oldu Fiyatı Ne Olacak ?

Redmi 10 Serisinin Detayları Belli Oldu Fiyatı Ne Olacak ?

Redmi 10 Serisinin Detayları Belli Oldu Fiyatı Ne Olacak ?

Xiaomi’nin alt markası Redmi’nin yeni cihazı Redmi 10 geliyor.

Xiaomi, akıllı telefon sektöründe isminden söz ettirmeye devam ederken aynı zamanda performansı ve fiyat politikasıyla rakiplerinin önüne geçiyor. Xiaomi’nin yan markası Redmi de kullanıcılar tarafından yoğun şekilde tercih ediliyor. Bunun sebebi ise tamamen fiyat/performans odaklı cihazlar üretmesinden kaynaklı.

Uygun fiyat ve yüksek performanslı cihazlara imza atan Redmi, yakında yeni serisi ile geliyor.

Redmi 10’u İlk Hindistan Pazarında Göreceğiz

Söylentilere göre yeni cihaz ilk olarak Hindistan’da tanıtılacak. Serinin daha önceki modeli, ilk Çin pazarı ve küresel pazarda piyasaya sunulduktan sonra Hindistan pazarına giriş yapmıştı. Şimdi ise sızıntılara göre, serinin yeni modeli ilk olarak Hindistan’da karşımıza çıkacak.

Redmi 10 Serisinin Detayları Belli Oldu Fiyatı Ne Olacak ?

Full HD+ çözünürlüğünde bir ekran ile gelecek olan Redmi 10, kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Fiyatına gelecek olursak bu konuda Redmi tarafından gelen resmi bir açıklama bulunmuyor.

Çeşitli kaynak ve sızıntılara göre ise Redmi 10 modeli, 130 dolar civarında bir satış fiyatıyla gelecek. Yeni modelin Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair bir imâre bulunmuyor. Ancak bildiğiniz gibi serinin önceki modelleri ülkemizde satışa sunulmuş ve kullanıcılar tarafında bir hayli tercih edilmişti.

Şimdilik detaylar bu kadar, yeni haberlerle birlikte sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Yorum Yap