1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. OPPO A94 5G Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri Neler ?

OPPO A94 5G Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri Neler ?

OPPO A94 5G Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri Neler ?

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan OPPO Reno 5Z 5G Avrupa yolunda. Artık onun ismi OPPO A94 5G güncellendi.

Singapur pazarı için OPPO, yeni bir cihaz çıkarmış ve OPPO Reno 5Z 5G olarak adlandırmıştı. Avrupa bölgesi için çıkış yapacak olan telefonun özelliklerinde ufak tefek değişiklikler olurken ismi OPPO A94 5G olarak güncellendi. Gücünü MediaTek Dimensity 800u yonga setinden alacak telefonun özelliklerine daha yakından bakalım.

OPPO A94 5G’nin Teknik Özellikleri

6,43 inç boyutunda AMOLED  Full HD+ çözünürlüğünde ekran ile gelen cihazın sol üst tarafında delikli bir yapı bulunuyor. Bu yapının içerisine 16 MP’lik selfie kamerası yerleştirilmiş. Ekran tarafında bahsetmemiz gereken bir de parmak izi okuyucusu bulunuyor. Ekranın üzerine konumlandırılmış bir de parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Arka tarafına bakarsak burada bizleri 48 MP çözünürlüğünde bir ana kamera karşılıyor. Bahsi geçen kameraya ilaveten 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro kamera ile birlikte derinlik sensörü bulunuyor.

OPPO A94 5G Tanıtıldı Fiyatı ve Özellikleri Neler ?

30W hızlı şarj desteği ve 4310 mAh batarya kapasitesiyle geleceği söylenenler arasında. Batarya boyutuna baktığımız zaman rakiplerinin yanında zayıf kaldığını söylemek mümkün.

Kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak olan OPPO A94 5G 359€’luk bir fiyat bandına sahip olacak. 3 Mayıs’tan itibaren satışa sunulacağını belirtelim.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap