1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Realme Band 2 Geliyor: Mi Band Serisine Bir Rakip Daha !

Realme Band 2 Geliyor: Mi Band Serisine Bir Rakip Daha !

Realme’nin yeni akıllı bilekliği Realme Band 2’nin detayları belli oldu.

Realme Band 2 Geliyor: Mi Band Serisine Bir Rakip Daha !

Realme çoğunlukla karşımıza akıllı telefonlarıyla çıksa da, alternatifler yaratarak kullanıcılara farklı ürünler sunmayı hedefliyor. Türkiye’de her ne kadar en çok ilgi gören akıllı bileklik serisi Xiaomi’ye ait olsa da farklı modellerin girişi bu durumu tersine çevirebilir.

Realme’nin piyasaya sunmaya hazırlandığı modeli, rakibi Mi Band serisine göre farklılıklar içeriyor. Bunlardan en önemlisi belki de büyük bir ekran ile kullanıcılara sunulması olabilir. Realme Band 2’nin sızıntılara göre 1.4 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunuyor.

Render görüntülerinde bir diğer dikkat çeken detay ise ekran tarafında bilekliğin, dikdörtgen bir tasarım yapısıyla gelmesi.

Realme Band 2 Geliyor: Mi Band Serisine Bir Rakip Daha !

Görntüleri incelediğimizde her akıllı bileklikten alışageldiğimiz bir kordon tasarımı bizleri karşılıyor. Akıllı bileklik 45,9 x 24,6 x 12,1 mm boyutlarıyla geliyor. Tasarımsal anlamda Realme Band 2’nin rakiplerine oranla daha büyük bir farklılığı bulunmuyor.

Realme Band 2 modelinin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak Realme ürünleri ülkemizde genel olarak satışa sunuluyor. Bu sebeple yakında tanıtılması beklenen akıllı bilekliğin ülkemizde satılması olası gibi görünüyor.

Yorum Yap