1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Realme 8 5G Geliyor İşte Yeni Model Hakkında Detaylar

Realme 8 5G Geliyor İşte Yeni Model Hakkında Detaylar

Realme 8 5G Geliyor İşte Yeni Model Hakkında Detaylar

Daha önce tanıtılan Realme 8 modelinin, yenilenmiş 5G destekli versiyonu geliyor.

Son yıllarda Oppo’nun alt markası Realme, akıllı telefon pazarında güzel işlere imza atmaya devam ediyor. Oppo’nun fiyat/performans odaklı telefonlar ürettiğini söylemek yanlış olmaz ancak Realme tarafına baktığımız zaman çok daha uygun fiyatlı telefonlar çıkardığını görüyoruz.

İşin özü Realme, modelleri çok daha uygun fiyata yüksek performanslı modeller sunuyor kullanıcılarına. 24 Mart’ta tanıtılan Realme 8 serisi uygun fiyat politikasıyla yine kullanıcılarından oldukça ilgi görmüştü.

Realme 8 5G Geliyor İşte Yeni Model Hakkında Detaylar
Realme 8 5G Geliyor İşte Yeni Model Hakkında Detaylar

Amiral gemisi özelliklerini bünyesinde barındıran seri, düğer modellerine nazaran uygun bir fiyatla geldi. 108 MP kamera ve dahası özelliklerle karşımıza çıkacak 5G versiyonunun da yolda olduğunu söylemeden geçmeyelim.

24 Mart tarihinde Realme 8 serisini kullanıcılarının beğenisine sunmuş, yeni serisinde iki farklı model ile bizleri karşılamaktaydı. Realme 8 ve 8 Pro’dan oluşan modellere yenilerinin ekleneceği ortaya çıktı.

Kullanıcılarına uygun fiyatlarla 5G deneyimini yaşatacak olan Realme 8 5G hakkında bazı detaylar belli oldu.

REALME 8 5G, 21 NİSAN’DA GELİYOR

Yeni modelin ortaya çıkan tasarım detaylarına bakacak olursak bir önceki 4G versiyonu ile neredeyse aynı tasarım çizgisini taşıyor. Cihazın arka tarafına doğru baktığımızda burada bizleri dörtlü bir kamera kurulumu, kare şeklinde konumlandırılmış olarak karşılıyor.

Söylenenlere göre yeni modelde 48 MP çözünürlüğünde arka kamera ve bir adet daha lens olacak. Ön tarafta ise tıpkı 4G modelinde gördüğümüz gibi delikli ekran tasarımı tercih edildi.

Gücünü Dimensity 700 yonga setinden alacak cihaza 8 GB RAM eşlik edecek aynı zamanda cihaz 5000 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak olan telefonun fiyatıyla ilgili şimdilik net bir gelişme bulunmuyor.

Yorum Yap