1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. OnePlus 9R, Serinin Uygun Fiyatlı Modeli Olacak!

OnePlus 9R, Serinin Uygun Fiyatlı Modeli Olacak!

OnePlus 9R, Serinin Uygun Fiyatlı Modeli Olacak!

OnePlus 9 serisinin uygun fiyatlı modeli 9R, yakın zamanda kullanıcısıyla buluşacak.

OnePlus’ın amiral gemisinin tanıtımı için artık neredeyse günler kaldı. Serinin son modeli OnePlus 8T, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmiş takdir toplamıştı. Yakın zaman içerisinde tanıtılması beklenen OnePlus 9 serisi de uzun zamandır kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.

Hakkında oldukça çok söylenti, haberler çıkan serinin tüm modelleri artık neredeyse tek tek belli oldu diyebiliriz. Serinin son sızdırılan üyesi OnePlus 9R hakkında da bazı detaylar belli oldu. Şimdi o detaylara daha yakından bakarak cihazı tanıyalım.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modelleri piyasayı sallayacak özelliklerle geliyor demek yanlış olmaz. Bunların yanında OnePlus, serinin önceki modeline göre oldukça fazla model çeşidiyle karşımıza çıkacak. Bu bağlamda uygun fiyatlı modelleri görebileceğiz.

OnePlus 9R, Serinin Uygun Fiyatlı Modeli Olacak!
OnePlus 9 serisinin uygun fiyatlı modeli 9R, yakın zamanda kullanıcısıyla buluşacak.

Son haftalarda karşımıza çıkan OnePlus 9E, 9 Lite ve 9R modelleri uygun fiyatlı telefonlar olacak. Hangisinin ne kadar ucuz olacağı şimdilik belli değil OnePlus, 3 modelde de farklı özelliklere odaklanmış olma ihtimali yüksek fiyatta oldukça değişiklik gösterecektir.

OnePlus 9R TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELER?

Uygun fiyatlı model olarak konumlandırabileceğimiz OnePlus 9R modelinin ekranına bakacak olursak bizleri Full HD+ çözünürlüğünde 6,5 inç’lik 90Hz ekran tazeleme hızına sahip AMOLED bir panel karşılayacak.

Gücünü Snapdragon’un 690 işlemcisinden alacak telefona 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Çeşitli kaynaklar RAM kapasitesinin daha yüksek olacağını iddia ediyor. Fakat bu konuda kesinleşen bir kanı yok o yüzden beklemekte yarar olacaktır.

OnePlus 9R SATIŞ FİYATI NE OLACAK?

15 Nisan’da tanıtılması beklenen model, uygun fiyatlı olacak 450 dolar’dan satışa sunulması beklenen cihazın Türkiye’de satışa çıkması bekleniyor.

Yorum Yap