1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. OPPO Enco Free 2 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

OPPO Enco Free 2 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

OPPO Enco Free 2 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

OPPO Enco Free 2 kablosuz kulaklık fiyatı ve özellikleriyle oldukça şaşırttı.

Çoğunlukla akıllı telefon modelleriyle bildiğimiz OPPO kablosuz kulaklık tarafında oldukça güzel işlere imza atmaya hazırlanıyor.

Şirketin bir süredir kablosuz kulaklık konusunda yaptığı çalışmalar biliniyordu. Ancak herhangi bir özelliğe ya da fiyata dair açıklamada bulunulmadı.

Son açıklamalara göre 30 saate kadar kullanım süresi vaat eden kablosuz kulaklık modeli ortaya çıktı. Aslında söz konusu modelin en dikkat çeken özelliği uzun kullanım süresi oldu.

OPPO Enco Free 2 Özellikleri ve Fiyatı

Kablosuz kulaklık Bluetooth 5.2 düşük gecikmeli bir teknolojiyi kullanıyor. Oyun oynarken kullansanız bile 94 ms’lik bir gecikme süresi ortaya çıkıyor. Aynı zamanda 3 mikrofonla çalışan bir gürültü algoritmasına sahip.

Enco Free 2 kulaklık dokunmatik yüzeyi uyumlu olan OPPO cihazlarda kamera deklanşörü ile kullanılabilme olanağına sahip. Ortalama olarak 6,5 saat kullanım süresi sunuyor kulaklığın belki de en iyi özelliklerinden biri olabilir.

OPPO Enco Free 2 Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu

Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk alternatifiyle satışa sunulacak olan cihaz tek şarj ile kullanım süresi diğer modellerdeki gibi düşmeyecek.

OPPO Enco Free 2’nin fiyat politikasına gelmek gerekirse 93 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Dolar kuru sebebiyle ise ülkemize geldiği zaman oldukça pahalı olacağını söylemeden geçmeyelim.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap