1. Ana Sayfa
  2. Dizi
  3. Netflix’in Yeni Dizisi Fatma’nın Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in Yeni Dizisi Fatma’nın Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Dizisi Fatma'nın Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in yeni dizisi Fatma’nın fragmanı yayınlandı.

Netflix’in yeni dizisi Fatma’nın fragmanı yayınlanır yayınlanmaz yoğun ilgi gördü. Daha önceden hatırladığınız gibi dijital platform bünyesine orijinal yapımlar eklemişti bunlara örnek vermek gerekirse; Hakan: Muhafız, Atiye gibi yapımlara imza atan Netflix, Fatma isimli dizisinin fragmanını YouTube kanalı üzerinden yayımladı.

1 dakika 30 saniye uzunluğundaki fragman, çok kısa bir sürede 10 bini aşkın kişi tarafından izlenmeyi başardı. Dizinin fragmanına göz gezdirdiğimiz zaman suç, dram ve gerilim öğelerinin hepsini bir arada yoğurulmuş olarak görüyoruz.

Fatma dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var ?

Netflix’in, yeni dizisi Fatma’nın oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Gökçe Eyüboğlu, Deniz Sen Hamzaoğlu, Melis Sezen, Kubilay Tunçer, Hazal Türesan, Uğur Yücel, Çağdaş Onur Öztürk gibi oyuncular bulunuyor.

Dizinin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu ve Özgür Önürme üstleniyor. Aynı zamanda senaristliğini de Özgür Önürme yürütecek.

Fatma karakterini Burcu Biricik canlandırırken, başrol oyuncu kadrosunda Burcu Biricik ile birlikte Uğur Yücel ve Mehmet Yılmaz Ak bulunuyor.

Fatma dizisi ne zaman yayınlanacak ve konusu nedir ?

İzleyiciler tarafından şimdiden merakla beklenen Fatma, 27 Nisan’da Netflix üzerinden yayımlanacak. Mini dizinin ilk sezonunda 6 bölüm yer aldığını hatırlatalım.

Temizlik işiyle uğraşan Fatma, kayıp eşinin peşinde iz sürerken kendisini hiç beklemeyeceği bir kaosun ortasında bulacak.

Yorum Yap