Netflix’in Rakibi Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye’de!

 Netflix’in Rakibi Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye’de!
Okunuyor Netflix’in Rakibi Amazon Prime Uygun Fiyatıyla Türkiye’de!

Netflix’in rakibi Amazon Prime resmen Türkiye’ye giriş yaptı.

Aslında bir E-ticaret sitesi olarak bilinmesine rağmen birçok dijital servise ev sahipliği yapan Amazon, abonelerine çevrimiçi alışverişlerinde bedava ve hızlı kargo, Prime Video üzerinden film ve dizi izleme, abonelere özel fırsatlar gibi hizmetler sunan Amazon Prime resmen Türkiye’de kullanıma sunuldu. Amazon Prime aboneleri teslimat, Prime Video, fırsatlar ve Prime Gaming olmak üzere normal Amazon kullanıcılarının erişemediği içeriklere kolaylıkla erişebiliyorlar.

Amazon Prime’ın Sunduğu Ayrıcalıklar ?

Amazon tarafından listelenen şehirlerden herhangi birinde bulunan Prime aboneleri, geçerli ürünlerde minimum sipariş tutarına ulaşmadan ücretsiz kargo ve ertesi gün teslimat gibi avantajlardan yararlanabilecekler.

Amazon Prime’ın belki de en çok dikkat çeken ayrıcalığı kesinlikle Prime Video, sayesinde Originals yapımları ve Prime video kütüphanesinde yer alan dizi ve filmleri izleyebilirsiniz. Türkçe altyazılı olarak sunulan içerikleri akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya akıllı televizyon yardımıyla ister anlık ister indirip daha sonra izleme şansına sahipsiniz.

Son ayrıcalığına değinmek gerekirse Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlara ulaşma imkanına sahipsiniz. Bunlara ek olarak her ay bir Twitch yayıncısına abonelik ve sunulan oyunlara ücretsiz erişim olanağınız bulunuyor.

Amazon Prime’ın Fiyatı Ne ?

Amazon Prime Türkiye’ye 7,90 TL’lik bir aylık fiyat ile giriş yapmış durumda. Şu an kafanızda soru işaretleri bulunuyor, abone olup olmayacağınıza karar veremiyorsanız bir ay ücretsiz deneme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Hemen abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yazı Ekle