1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Amazon Türkiye, Gıda ve İçecek Kategorisi Ülkemizde Açıldı

Amazon Türkiye, Gıda ve İçecek Kategorisi Ülkemizde Açıldı

Amazon Türkiye, Gıda ve İçecek Kategorisi Ülkemizde Açıldı

Amazon Türkiye, yaptığı açıklamayla Gıda ve İçecek kategorisinin açıldığını duyurdu.

Konserve gıda, atıştırmalıklar, alkolsüz içecekler, makarna ve baklagilleri de içine alan geniş bir ürün yelpazesine sahip kategori, müşterilerine mutfak ihtiyaçlarında uygun fiyatlarla alışveriş seçeneği sunuyor.

Bir çok ürünün tüketiciyle buluşturulduğu kategoride Eti, Yayla, Nutella, Lipton, Ruffles, Çaykur gibi yüzlerce yerli ve yabancı markaların ürünler kendisine yer buluyor.

Gıda ve İçecek kategorisinden alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri Pepsi, Juluis Meinl, Nish Coffe, Lindt, Calve ve Dr. Oetker gibi popüler markalara ait stoklarla sınırlı seçili binlerce ürüne 7-13 Nisan tarihleri arasında açılışa özel yüzde 60’a varan indirimlerle sahip olabilirken, Amazon Prime üyeleri de kendilerine özel fırsattan yararlanabilecek.

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon.com.tr’yi hizmete açtığımızdan bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz. Bu doğrultuda, ürün seçkimize ‘Gıda ve İçecek’ kategorimizi eklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Amazon Türkiye olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri mümkün olan en hızlı ve güvenilir şekilde sunarak fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin Amazon.com.tr’den alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşarken tüm ihtiyaçlarını da karşılayabilmeleri adına hâlihazırda geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeye devam edeceğiz” dedi.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap