Motorola Razr 5G’nin Bazı Detayları Belli Oldu

 Motorola Razr 5G’nin Bazı Detayları Belli Oldu
Okunuyor Motorola Razr 5G’nin Bazı Detayları Belli Oldu

Motorola’nın sene başında tanıttığı Razr katlanabilir telefonunun 5G destekli versiyonu ortaya çıktı.

Katlanabilir telefonuyla isminden söz ettiren Motorola, bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Razr modelini 5G desteğiyle yeniden piyasaya sürecek. Şirket Motorola Razr 5G’nin tanıtım tarihini bile şimdiden açıkladı. Motorola’nın paylaşımına göre Razr 5G, 9 Eylül’de tanıtılıyor. Motorola Razr 5G modelinde parmak izi okuyucusunu arka tarafta bulunan Motorola logosuna entegre etmiş.

Motorola Razr 5G, katlanabilir ekranının iç kısımında bir hoparlör ve 20 MP’lik kamerayı barındıracak. Cihazın yan taraflarında alışık olduğumuz akıllı telefonlar gibi güç ve ses tuşu kontrol tuşları yer alması bekleniyor. Arka tarafa döndüğümüzde ise flaş ve 48 MP’lik bir kamera kullanıcıları karşılayacak. Yeni Razr 5G’nin arka kısmında farklı bir ekran bulunuyor, küçük boyutlu bu ekran gelen aramalar ve bildirimleri gösterecek ve işlemlerinizi gerçekleştirmenize izin verecek.

9 Eylül’de tanıtılması planlanan Motorola Razr 5G, gücünü QualComm’un Snapdragon 765 işlemcisinden alacak. Bu işlemciye aynı zamanda 8 GB RAM ve 256 GB’lık bir depolama alanı eşlik ediyor. Cihazın 2633 mAh kapasliteli bir bataryası, 18 W hızlı şarj desteği bulunuyor.

Yorum Yap
Yazı Ekle