1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. OnePlus’tan Yeni Cihaz: OnePlus Clover

OnePlus’tan Yeni Cihaz: OnePlus Clover

OnePlus'tan Yeni Cihaz: OnePlus Clover

Oneplus’ın üzerinde çalıştığı yeni bir akıllı telefon geliyor OnePlus Clover’e ait bazı detaylar belli oldu.

OnePlus akıllı telefon ailesine yeni bir üyesini dahil etmek için çalışmalarına devam ediyor. Şirketin yıl sonuna doğru piyasaya sürmeyi hedeflediği telefonun uygun fiyatıyla kullanıcıların dikkatini çekeceği  iddia ediliyor. OnePlus Nord modeli ile birlikte orta sınıf segmente hitap etmeyi sürdürmüştü. Şirketin üstünde çalışmalar yaptığı yeni modeli ise daha uygun fiyatlı geleceği söyleniyor.

Şirkete yakın bazı kaynaklar cihazın OnePlus, “Clover” kod adıyla geleceğini dile getiriyor. Telefon detaylarına ait sızıntılara  bakacak olursak cihazın 6.52 inç HD+ bir ekranla geleceği ifade ediliyor. Gücünü Snapdragon 460 yonga setinden alacak telefonun, bu gücüne 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı eşlik edecek.

Arka yüzeyine yerleştirilen parmak izi okuyucusuyla, yine arka tarafına konumlandırılan 3’lü bir kamera kurulumu bulunacak. Bu kurulumda 13 MP ana kamera, 2 MP lens içeren iki kamera daha var. 6000 mAh kapasiteli bataryanın yanında 18W hızlı şarj desteğine sahip telefonun net bir görseli bulunmuyor. Fiyat konusunda bir açıklama yapılmasa da ABD’de 200 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacağı söylentiler arasında.

Yorum Yap

Yorum Yap