Motorola Moto G9 Plus’a Ait Detaylar Sızdı!

 Motorola Moto G9 Plus’a Ait Detaylar Sızdı!
Okunuyor Motorola Moto G9 Plus’a Ait Detaylar Sızdı!

Motorola Moto G9 Plus’ın özellikleri ve fiyatı sızdırıldı.

Motorola Moto G9 Plus, ismi aslında bir sürpriz gibi durmuyor. Motorola geçtiğimiz haftalarda Moto G9 Play isimli bir telefonunu tanıtmıştı. Bu aileye bi üye daha katılması muhtemel gibi duruyordu o da görünüşe göre Moto G9 Plus olacak.

Moto G9 Plus’ın özelliklerine değinmek gerekirse aslında elimizde telefona dair fikir sahibi olacağımız bir şey yok. Slovakya’da bulunan bir operatör mağzasından gelen sızıntılara dayanarak elde edebileceğimiz birtakım bilgiler var. Elimizdeki bilgilerden yola çıkarak cihazın 6.81 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğe sahip bir ekranı var. Ekranın sol üst köşesine bir ön kamera yerleştirilmiş durumda. İşlemcisine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yalnız bu işlemcinin yanında 4 GB ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak.

Bluetooth 5.0, VoLTE ve Çift nano SIM gibi özellikleri bünyesinde barındıran Motorola Moto G9 Plus, kamera tarafında bir tanesi 64 MP olmak üzere dört adet bir kameraya sahip. Kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak cihaz, 30W hızlı şarj teknolojisinin yanında 5000 mAh’lık bir batarya kapasitesine sahip olacak.

MOTOROLA MOTO G9 PLUS’IN FİYATI NE OLACAK ?

Motorola Moto G9 Plus’a söylentilere göre 255 euro’luk bir fiyat etiketi belirlenmiş. Telefonun şu an için Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli değil ileriki günlerde bilgiler netleştikçe diğer detayları göreceğiz.

Yorum Yap
Yazı Ekle