AMD Ryzen’li Honor MagicBook Tanıtıldı

 AMD Ryzen’li Honor MagicBook Tanıtıldı
Okunuyor AMD Ryzen’li Honor MagicBook Tanıtıldı

IFA 2020 devam ederken yeni ürünlerinden birini de tanıtan Honor oldu.

Huawei’nin yan kuruluşu Honor yeni bilgisayarı Honor MagicBook’u tanıttı. Cihaz AMD Ryzen 4000 serisi işlemcisini kullanmasıyla şimdiden dikkatleri üzerine topladı. Değindiğimiz gibi AMD Ryzen 4000 işlemciyle gelen bilgisayar H serisi işlemciyi bünyesinde barındırıyor. Bildiğiniz gibi H serisi performans odaklı bilgisayarlarda kullanılabilen bir işlemci. Üzerinde Radeon Ryzen 5 4600H entegre grafik kartıda bulunuyor es geçmeyelim.

16 GB RAM ve bunu 512 GB SSD eşlik ederken bilgisayarın toplam ağırlığı 1,7 kilogram civarında aynı zamanda 16,1 inç Full HD bir ekrana sahip. Girişlerinden bahsetmek gerekirse USB 3.2 Gen1 Tip A bağlantı noktası, şarj için bir USB Tip-C bağlantı noktası, HDMI 2.O ve 3,5 mm ses jakı bulunuyor.  Cihazda klavye içerisine gizli bir kameranın yanında parmak izi sensörü de var.

Eylül ayı içerisinde Almanya’da ardından Birleşik Krallık’ta satışa sunulacak. 899 Euro’luk bir fiyat bandında satışa çıkması beklenen cihaz performans konusunda iyi işler yapacağını şimdiden kanıtlıyor.

Yorum Yap
Yazı Ekle