1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Motorola Moto G Stylus 2021 Göründü

Motorola Moto G Stylus 2021 Göründü

Motorola Moto G Stylus 2021 Göründü

Motorola’nın yakın zamanda tanıtmayı planladığı Moto G Stylus 2021 ortaya çıktı.

Motorola, daha önce Moto G Stylus‘u tanıtmış üstünden neredeyse bir yıl geçmişti. Şirket bu cihazda Snapdragon 665 işlemciye yer vermiş, şimdi ise bu yıl bu telefon karşımıza yenilenmiş olarak çıkıyor.

Motorola Moto G Stylus 2021, LG tarafında Stylo 7 ile oldukça iyi bir çekişmeye girecek gibi görünüyor. Telefonun önceden çeşitli bilgileri ortaya çıksa da, şimdi ise Voice üzerinde telefonun özellikleri ve tasarımı paylaşıldı.

Sızdırılan tasarıma bakmak gerekirse Moto G Stylus 2021, geçen seneki cihaza oranla farklı bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Kamera kurulumu dikey şekilde değil kare şeklinde yerleştirilmiş ilk göze çarpanlar olarak nitelemek gerekirse. Ekranı ise neredeyse hemen hemen aynı gibi görünüyor.

Motorola Moto G Stylus 2021 Göründü
Motorola’nın yakın zamanda tanıtmayı planladığı Moto G Stylus 2021 ortaya çıktı.

Kamera kurulumu paylaşılan bilgilere göre 48 MP‘lik ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP derinlik sensörü ve 5 MP makro kamera şeklinde gelecek. Cihazın ön tarafında ise 16 MP‘lik bir selfie kamerasına yer verilmesi bekleniyor.

Evan Blass’ın sızıntılarına göre telefon geçtiğimiz yıla göre bazı farklılıklar içeriyır. 6,4 inç‘lik bir ekran yerine 6,8 inç bir ekran tercih edilecek. Bahsi geçen ekran 1080×2400 piksel çözünürlüğe sahip olması bekleniyor.

Donanım kısmına da atlamadan bakmak gerekirse, cihaz gücünü Snapdragon‘un 675 işlemcisinden alacak. Önceki modelle aynı şekilde 4 GB RAM ile gelen telefonun 128 GB depolama alanı bulunuyor.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap