1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Motorola Edge 30 Ultra’nın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Motorola Edge 30 Ultra’nın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Motorola’nın gelecek senenin ilk çeyreğinde piyasaya süreceği Edge 30 Ultra’nın render görüntüleri ortaya çıktı.

Motorola Edge 30 Ultra'nın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Motorola’nın amiral gemisi akıllı telefonlarından Edge 30 Ultra’nın render görüntüleri ortaya çıktı. “Rogue” kod adlı ve XT2201 model numarasıyla Motorola Edge 30 Ultra siyah ve mavi olmak üzere en az iki renk seçeneğiyle gelecek.

Cihazın görüntüleri incelendiğinde sağ tarafında güç ve ses ayar düğmeleri bulunuyor. Ön tarafında kamera için delikli bir ekran tasarımı bulunurken arka tarafında ise LED flaş eşliğinde üçlü bir kamera bulunuyor.

MOTOROLA EDGE 30 ULTRA ÖZELLİKLERİ

Sızıntılara göre Motorola’nın yeni cihazı 144Hz ekran yenileme hızı ve HDR10+ desteğiyle 6.6 inç büyülüğünde OLED bir ekranla geliyor.

Söz konusu cihaz 8 / 12 GB RAM ve 128 / 256 GB UFS 3.1, depolama seçenekleriyle geliyor. Akıllı telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 898 yonga setinden alması bekleniyor.

Motorola Edge 30 Ultra'nın Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Arka tarafına tekrar bakmak gerekirse burada 50 MP birincil lens, 50 MP ultra geniş lens ve 2 MP derinlik sensörünün yer aldığı bir kamera kurulumu bulunuyor. Aynı zamanda ön tarafında ise 60 MP’lik bir selfie kamerasına yer verilmiş durumda.

5000 mAh kapasiteli bir bataryayı bünyesinde barındıran Motorola Edge 30 Ultra’nın aynı zamanda hızlı şarj desteği bulunuyor.

Yorum Yap