Motorola Razr 5G Resmen Duyuruldu

 Motorola Razr 5G Resmen Duyuruldu
Okunuyor Motorola Razr 5G Resmen Duyuruldu

Motorola’nın dikey katlanabilen telefonu Razr5G resmen duyuruldu.

Katlanabilir telefon savaşları devam ediyor Samsung ve Huawei’nin ardından pazara giriş yapan Motorola geçtiğimiz yıllarda “Razr” isimli katlanabilen akıllı telefonunu tanıtmıştı. Akıllı telefon üreticisi Motorola şimdi ise yeni bir katlanabilir telefona imza attı. Razr 5G adı verilen ve dikey bir şekilde açılabilen telefon önceki serisine geliştirilmiş.

Motorola Razr 5G’nin Özellikleri

6,2 inç büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olan Motorola Razr’ın, 2142×876 piksellik bir ekran çözünürlüğü bulunuyor. Telefonu kapattığımız zaman 2.7 inç boyutunda bir ekran bizleri karşılıyor. Bu ekran sayesinde telefonu açmadan  telefon açmak, bildirimleri yanıtlamak gibi birçok işlemi zahmetsizce yapabilmeniz kolaylaşıyor.Qualcomm’un Snapdragon 765G işlemcisinden güç alan Razr 5G’nin 8 GB RAM ve bunun yanında 256 GB depolama alanı mevcut.

Motorola Razr 5G’nin kamera kurulumuna bakarsak cihazın 48 MP ana kamerası ve 20 MP ön kamerası bulunuyor. Kameralara otomatik sabitleme, yapay zeka desteği, gece modu gibi ek özellikler dahil edilmiş. 2800 mAh kapasiteli bataryası ve 15W hızlı şarj desteği bulunan telefon altın, grafit ve sıvı civa renkleriyle satışta olacak.

Motorola Razr 5G’nin Fiyatı

Motorola’nın belirttiğine göre Razr 5G 1,399 dolarlık bir fiyat etiketiyle gelecek.

Yorum Yap
Yazı Ekle