1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. KONAMI Özür Diledi: eFootball 2022 Hatalarını Düzelteceğiz

KONAMI Özür Diledi: eFootball 2022 Hatalarını Düzelteceğiz

KONAMI Özür Diledi: eFootball 2022 Hatalarını Düzelteceğiz

KONAMI’nın geliştiriciliğini yaptığı ünlü oyun serisi Pro Evolution Soccer, karşımıza yeni oyun olarak eFootball 2022 ismiyle ücretsiz olarak çıkmıştı.

Daha önce bildiğiniz gibi şirket geçtiğimiz sene yeni bir PES oyunu geliştirmek yerine bir sezon güncellemesi yayınlamıştı. Buna sebep olarak şirketin tamamen eFootball 2022’ye odaklanmak olduğu dile getirildi.   KONAMI, eFootball 2022 oyununun radikal bir değişimle geleceğini beklemeye değer bir oyun olduğunu dile belirtmişti.

Yayınlanmasının ardından oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulan eFootball 2022, çıkışının ardından bir gün bile geçirmeden Steam’in en kötü oyunlar listesinde ilk sırada yerini aldı

KONAMI Özür Diledi: eFootball 2022 Hatalarını Düzelteceğiz

Kimi oyuncular eFootball 2022 oyununun grafiklerinin yetersiz olduğunu söylerken, bazları ise artık FIFA ve PES tartışmasının yersiz olduğunu söylüyor.

KONAMI GÜNCELLEME TARİHİ VERDİ

Twitter hesabı üzerinden özür mesajı paylaşan KONAMI, 28 Ekim’de yayınlayacağı güncellemeyle mevcut sorunların düzeltileceğini açıkladı.

Güncellemeyle ilgili herhangi bir detay verilmese de KONAMI oyuna yeni içerikler dahil etmek yerine sorunlar üzerine odaklanarak çözümünü sağlayacak. Kasım ayında yayınlanacak büyük güncellemeyle birlikte oyuna birçok yeni içerik eklenecek.

Yazar Hakkında

Bir Uluslararası İlişkiler öğrencisi aynı zamanda teknoloji meraklısı zaman zaman kodlarla haşır neşir olduğu olur. :)

Yorum Yap