Dev Bataryasıyla Büyülüyor: Samsung Galaxy M51

 Dev Bataryasıyla Büyülüyor: Samsung Galaxy M51
Okunuyor Dev Bataryasıyla Büyülüyor: Samsung Galaxy M51

Samsung’un adeta bir powerbank görevi gören 7000 mAh bataryaya sahip modeli Galaxy M51, Avrupa’da ön siparişte.

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte şarj sorununa şu ana kadar net bir çözüm getirilebilmiş değil. Teknoloji devi Samsung, Galaxy M serisi cihazlarında kullandığı yüksek kapasiteye sahip bataryalarla oldukça uzun şarj süreleri sunmayı vaat ediyor. M ailesine yeni eklenen akıllı telefon modeli Galaxy M51, Almanya’da kullanıcılar için ön siparişe açıldı.

6.7 inç büyüklüğünde Super AMOLED bir ekranı bulunan Samsung Galaxy M51, gücünü şimdilik bilmediğimiz 8 çekirdekli bir işlemciden alacak. Bu işlemciye 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı eşlik ederken, sırasıyla 64 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP olmak üzere dörtlü bir arka kamera kurulumu bulunuyor. Ön yüzeyine ise 32 MP’lik bir selfie kamerası yerleştirilmiş. Aslında telefonun en şaşırtıcı özelliği sahip olduğu 7000 mAh’lık dev batarya kapasitesi. Bu batarya, telefon kullanıcısına oldukça yüksek şarj kapasitesi sunacak ve 25W hızlı şarj desteği sayesinde ise 2 saatte dolabilecek.

Samsung Galaxy M51’in Fiyatı Ne Olacak ?

Samsung Galaxy M51, 360 euroluk fiyat etiketiyle Almanya’da ön siparişe açıldı. Ülkemize kısa süre içerisinde gelebileceğini söylemek mümkün.

Yorum Yap
Yazı Ekle