1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Aileye Bir Seri Daha Eklendi: Samsung Galaxy F41 Geliyor

Aileye Bir Seri Daha Eklendi: Samsung Galaxy F41 Geliyor

Aileye Bir Seri Daha Eklendi: Samsung Galaxy F41 Geliyor

Güney Koreli teknoloji devi samsung yeni seri F serisinin ilk üyesi Galaxy F41’i duyurdu.

Orta segmente hitap eden cihazlar üretmeye devam eden Samsung Galaxy A serisi ve M serisinden oldukça iyi satış grafikleri yakalamış olacak ki bu iki serisinin arasına birde Galaxy F serisini ekledi. Gençlere hitap edeceğini söyleyebileceğimiz serinin ilk modeli Galaxy F41 oldu.

SAMSUNG GALAXY F41’İN ÖZELLİKLERİ

Galaxy F41, Infinity-U damla çentikli Full HD+ Super AMOLED bir ekranla eliyor. Cihaz gücünü  Exynos 9611 işlemcisinden alacak. Telefonun arka tarafına bakacak olursak alt alta konumlandırılan üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor. Arka tarafa bakmaya devam edecek olursak bir de parmak izi okuyucusu eklenmiş.

Sırasıyla arka kamera kurulumundaki kameralar 64 MP + 8 MP + 5 MP çözünürlükle geliyor. Cihazın ön tarafına ise 32 MP’lik bir selfie kamerası konumlandırılmış durumda. M serisi her zaman yüksek kapasiteli bataryalar ile gündeme geliyor. Samsung, bu idealini Galaxy F serisinde sürdürmeye devam ediyor gibi görünüyor. Galaxy F41 modelinde tam olarak 6000 mAh kapasiteli bir batarya yer alıyor.

SAMSUNG GALAXY F41’İN FİYATI NE ?

Samsung Galaxy F41 siyah, mavi, yeşil olmak üzere üç farklı renk alternatifiyle geliyor. 16 Ekim’den itibaren satın alınabilir durumda olacak cihazın fiyatlarına değinelim isterseniz biraz.

  • Samsung Galaxy F41 64 GB -> 332 DOLAR
  • Samsung Galaxy F41 128 GB -> 245 DOLAR

Yorum Yap