YouTube Premium sayfası Türkiye’de aktif oldu

 YouTube Premium sayfası Türkiye’de aktif oldu
Okunuyor YouTube Premium sayfası Türkiye’de aktif oldu

Youtube’nin premium içerikler sunacağı sayfanın Türkiye versiyonu yayına alındı.

Google, bir süredir YouTube platforumu için reklamsız izleme, arka planda çalıştırma ve video indirme gibi özelliklerin bulunduğu premium servisininin sayfasını yayına aldı. YouTube, Amerka, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Avusturya, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve İngiltere gibi çeşitli ülkelerde , Premium servisini kullanıcılarının deneyimine sundu. Şuan YouTube Premium’un ülkemizde sadece sayfası açıldı ancak, açılan sayfada “kullanılamıyor ” ibaresi mevcut. Şimdilik kullanılmasa da ileride aktif açılması bekleniyor.

YouTube Premium bizlere neler sunuyor ?

Premium servisi ile birlikte gelen en önemli özelliklerin dikkat çekeni arka planda oynatma özelliği arka planda oynatma özelliği premium abonelik ile birlikte aktif oluyor. Başka bir uygulama ile meşgulken, aynı zamanda YouTube içerikleride kullanılabilecek.

Şühesiz Premium özelliğinin getirdiği en önemli özellik, reklamsız ve internetsiz kullanabilme özelliği.Premium aboneler, YouTube’nin içeriklerini reklam gösterimi olmadan ve internetinin olmadığı zamanlarda da izleyebilecek. İnternetsiz videoları izleyebilmek için video kaydet özelliği ile internetsiz ortamlarda ve 30 gün boyunca saklama süresi ile izlenebilir olacak.

YouTube Premium’un sunduğu diğer fırsatlardan bahsedecek olursak en önemlilerinden biride YouTube Music servisi. Video’da olduğu gibi, YouTube Müzik servisi reklamsız ve ve internet gerektirmeden müzik dinleme keyfi sunacak.

Yorum Yap
Yazı Ekle