Xiaomi Türkiye mağazalarının yerleri belli oldu!

 Xiaomi Türkiye mağazalarının yerleri belli oldu!
Okunuyor Xiaomi Türkiye mağazalarının yerleri belli oldu!

Xiaomi Türkiye pazarına giriş yapmak için hazırlıklarını sürdürürken, ilk Xiaomi Türkiye Mağazaları yerleri de ortaya çıktı. Dünya çapında uygun fiyata yüksek performanslı Android akıllı telefonlar sunması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Çinli üretici ilk mağazalarını İstanbul’da açmak için gün sayıyor.

Xiaomi Türkiye Mağazaları nereye açılacak?

Xiaomi Türkiye mağazalarının yerleri belli oldu!

Türkiye pazarına giriş sürecini İstanbul mağazaları ile başlatacak olan Xiaomi,başlangıçta 2 farklı yerde Mi Store açılışı gerçekleştirecek.

Açılacak Xiaomi Mi Store mağazalarından birisinin Vadi İstanbul,bir diğerinin ise Forum İstanbul alışveriş merkezlerinde açılacağı belli olmuş durumda.Öte yandan, Xiaomi Reports web sitesine göre şu an için sadece Vadi İstanbul mağazasının yapım aşamasında olduğu görülüyor. Mağazalar için açılış tarihleri de henüz belli değil.

Xiaomi tarafından ilk olarak hangi ürünlerin ülkemizde satışa sunulacağı da belirsizliğini koruyor. Sadece akıllı telefon mu yoksa farklı ürünlerin de Mi Store mağazalarında yer alıp almayacağı belirsiz.Bildiğiniz üzere şirket mobil cihazlar dışında powerbank,elektrikli bisiklet,valiz, giyim vb. daha birçok ürünü piyasaya sürüyor.En çok merak ettiğimiz konulardan bir diğeri ise, satışa sunulacak cihazlarda nasıl fiyat etiketlere göreceğimiz.

Yazan: İlker Şekercioğlu

Yorum Yap
Yazı Ekle