1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Xiaomi POCO X3 NFC Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Xiaomi POCO X3 NFC Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Xiaomi POCO X3 NFC Tanıtıldı İşte Fiyatı ve Özellikleri!

Xiaomi POCO X3 NFC, düzenlenen etkinlikle tüm dünyaya tanıtıldı.

Xiaomi Facebook üzerinen düzenlediği canlı yayın etkinliğiyle POCO X3 NFC modelini görücüye çıkardı. Cihaz uygun fiyatıyla şimdiden kullanıcıları cezbedecek  gibi duruyor.

Xiaomi POCO X3 NFC Özellikleri Neler ?

Orta segmente konumlandırılan POCO X3 NFC, 6.67 inç’lik 120Hz yenileme hızı bulunan FullHD+ bir ekranla geliyor. 120Hz ekran yenileme hızını bildiğimiz gibi amiral gemisi olarak nitelendirdiğimiz telefonlarda görüyoruz. Orta segment cihazda bunu görebilmemiz kullanıcılar açısından büyük şans gibi duruyor. Telefon gücünü Qualcomm’un Snapdragon 732G işlemcisinden alacak bunun yanında, Adreno 618 grafik birimi de bulunuyor.

Xiaomi POCO X3 NFC’nin 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor ayrıca bu depolama alanını hafıza kartı yardımıyla 256 GB’a kadar arttırabiliyoruz. 33W hızlı şarj desteğiyle gelen telefonun 5160 mAh kapasiteli bataryası var. 65 dakika kadar bir sürede bu bataryayı tam kapasite şarj edebilmek mümkün.

Xiaomi POCO X3 NFC rakipleriyle karşılaştırıldığı zaman onlara göre uygun bir fiyat bandıyla geliyor. Cihazın 6 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi bulunan versiyonu 229 euro’luk bir fiyat bandıyla kullanıcıyla buluşacak. Diğer yandan 6 GB RAM ve 128 GB’lık versiyonu ise 269 dolar’lık bir fiyat ile gelecek.

Xiaomi POCO X3 NFC’nin Türkiye Fiyatı Ne Olacak ?

Telefonun şu anlık Türkiye fiyatı netleşmedi ama Xiaomi’nin kısa süre içerisinde cihazın Türkiye fiyatını açıklaması bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap