Xiaomi POCO M2 Pro Tanıtıldı Fiyatı ve Teknik Özellikleri!

 Xiaomi POCO M2 Pro Tanıtıldı Fiyatı ve Teknik Özellikleri!
Okunuyor Xiaomi POCO M2 Pro Tanıtıldı Fiyatı ve Teknik Özellikleri!

Xiaomi’nin yan markası POCO, yeni akıllı telefonu M2 Pro’yu resmen duyurdu.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin, geçtiğimiz aylarda tanıttığı cihazı POCO F2 Pro düzenlenen etkinlikle Türkiye pazarına giriş yapmıştı. Xiaomi’nin yan markası olarak bilinen POCO, yeni telefonu M2 Pro’nun tanıtımını Hindistan’da gerçekleştirdi. Hindistan’da 14 Temmuz’dan itibaren satışa çıkması beklenen telefonun ülkemize gelip gelmeyeceğine dair şu an somut bir şey yok.

6.67 inç büyüklüğünde FullHD LCD ekrana sahip POCO M2 Pro, gücünü Snapdragon 720G işlemcisinden alıyor. 4 GB ve 6 GB RAM alternatifleri bu işlemciye eşlik ediyor. Satışa çıkacak cihazın 64 GB / 128 GB olarak depolama kapasitesi bulunuyor. Telefonun kamera tarafında bir iddiası bulunuyor. POCO M2 Pro, 48 MP + 8 MP + 5 MP + 2 MP olmak üzere dörtlü bir arka kamera kurulumunu bünyesinde barındırıyor. Ön tarafa geldiğimizde ise ekran deliğine 16 MP’lik bir selfie kamerası yerleştirilmiş durumda. 33W hızlı şarj desteği olan cihaz 5000 mAh’lık bir batarya kapasitesiyle gelecek.

Telefon fiyat konusuna gelecek olursak fiyatları şöyle; 4 GB RAM + 64 GB depolama alanı olan model 185 dolar. 6 GB RAM + 64 GB depolama alanına sahip bir diğer model ise 200 dolar bandında olması bekleniyor. Son olarak 6 GB RAM + 128 GB depolama alanına sahip son cihaz ise 225 dolar civarında olacak.

Yorum Yap
Yazı Ekle