1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Victoria 3 İle İlgili Sevindirici Gelişme: Duyuruldu!

Victoria 3 İle İlgili Sevindirici Gelişme: Duyuruldu!

Victoria 3 İle İlgili Sevindirici Gelişme: Duyuruldu!

Paradox Development Studios tarafından geliştirilen Victoria 3 duyuruldu.

Victoria serisinin yeni oyununa yönelik sızıntılar daha önce ortaya çıkmıştı.  Pardox Development Studios, Victoria serisinin yeni oyunu üzerine bir süredir çalışmalarını devam ettirirken, geliştirici duyuruyu yapmasının ardından sızıntıların doğruluğu kanıtlandı.

Twitch üzerinden gerçekleştirilen Paradox Insider isimli etkinlikle yeni strateji oyununu geliştirici şirket resmen duyurdu.

1836 – 1936 yılları arasında geçecek oyun bizlere 100’den fazla ulustan bir tanesini seçme hakkı tanıyacak. Oyuncular reformlar yapabilecekken aynı zamanda temel ihtiyaçları karşılayabilmek adına hammaddeler ithal edecekler.  Anlaşmalar, ilişkiler, ittifaklar gibi öğelerin bulunacağı oyunda diploması önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor.

Geliştirici Paradox oyuncular tarafından merakla beklenen oyunun çıkış tarihine yönelik net bir açıklamada bulunmadı. Şimdilik oyunun ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor.

Victoria 3 Steam, Paradox Store ve Microsoft Game Pass için gelecek. Sistem gereksinimlerine yönelik açıklama bulunmuyor. Paradox Development Studios, tarafından geliştirilen Victoria serisinin yeni oyununun fragmanı yayınlandı.

Yoğun bir ilgiyle karşılanan fragman kısa süre içerisinde neredeyse 384 bini aşkın oyuncu tarafından izlendi.

Yorum Yap