1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A3 Core Tanıtıldı!

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A3 Core Tanıtıldı!

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy A3 Core Tanıtıldı!

Uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çeken Galaxy A3 Core tanıtıldı.

Samsung ürün gamına uygun fiyatları modellerini dahil etmeye devam ediyor. Amiral gemisi cihazların son dönemde fiyatlarının oldukça artması şirketleri artık uygun fiyatlı model üretimine itiyor. Galaxy A3 Core, kutusundan Android Go işletim sistemiyle çıkacak.

Galaxy A3 Core, 5.3 boyutunda 1480 x 720 piksel çözünürlüğe sahip LCD bir ekran ile geliyor. Cihaz gücünü dört çekirdekli MediaTek’in MT6739 işlemcisinden alacak buna 1 GB RAM eşlik ediyor. Kamera tarafına bakmak gerekirse telefona 8 MP ana kamera, ön tarafında ise 5 MP’lik bir selife kamerası yer alıyor. Kamera konusunda kullanıcıları çok tatmin etmeyebilir.

Çift SIM desteğinin yanında LTE, Micro-USB, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS, 3.5 mm kulaklık girişi gibi özelliklerinin olduğunu da es geçmeyelim. Tanıtımda değinilen konulardan biri telefonun 4X dijital zoom desteğine sahip olduğu ve 30 kare hızında Full HD video kaydı yeteneğiydi.

SAMSUNG GALAXY A3 CORE’NİN FİYATI NE OLACAK ?

Galaxy A3 Core, şimdiden Afrika ülkelerinde 85 dolarlık fiyat etiketiyle çıkışını yapmış durumda. Cihaz kullanıcıların beğenisine mavi, kırmızı, siyah gibi üç alternatif renkle sunuldu.

Yorum Yap