Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Redmi Watch Tanıtıldı

 Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Redmi Watch Tanıtıldı
Okunuyor Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Redmi Watch Tanıtıldı

Redmi akıllı satı Redmi Watch’ı kullanıcıların beğenisine sundu.

Redmi akıllı saat tarafında uzun süredir söyletilerin odağındaydı. Daha önce de Redmi Band ismiyle bir akıllı bilekliğe imza atan şirket giyilebilir cihaz pazarında oldukça iyi işlere imza atacak gibi görünüyor.

Redmi Watch 1,4 inç büyüklüğünde Apple Watch‘ı andıran bir kare ekrana sahip LCD paneli bulunuyor. Akıllı saatin toplam ağırlığı 35 gram civarında, oldukça hafif olduğunu söylemek mümkün. Arayüzünde 120’ye yakın bir arayüz seçeneğini barındıran cihazın Bluetooth 5.0 ve NFC desteği bulunuyor.

5 ATM suya dayanıklılık sertifikası bulunan Redmi Watch 230 mAh kapasiteli piliyle kullanıcılarına 7 güne kadar kullanım deneyimi sunabiliyor.

Android ve iOS cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilen Redmi Watch, sağlık konusunda diğer rakiplerinden geri kalmıyor. Kalp atış hızı, uyku ve sağlık takibi gibi özellikler akıllı satin bünyesinde yer alıyor. Bunlara ek olarak Xiaomi’nin Xiao Al sesli asistanının da bulunduğunun altını çizelim.

Redmi Watch’ın Fiyatı Ne Kadar Olacak ?

40 dolarlık fiyatıyla şimdilik Çin‘de satışa sunulmuş olan Redmi Watch, 1 Aralık’tan itibaren Çin dışında satışa sunulacak. Redmi Watch‘ın ülkemizde de satışa sunulmasını bekliyoruz.

Yorum Yap
Yazı Ekle