1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Ulefone Power Armor 13 Devasa Bataryayla Tanıtıldı İşte Fiyatı!

Ulefone Power Armor 13 Devasa Bataryayla Tanıtıldı İşte Fiyatı!

Ulefone Power Armor 13 bataryasıyla adeta göz dolduruyor.

Ulefone Power Armor 13 Devasa Bataryayla Tanıtıldı İşte Fiyatı!

Ulefone, ismini sık sık duymasakta ürettiği dayanıklı akıllı telefonlarıyla gündeme geliyor. Samsung, Xiaomi, Oppo gibi firmaların yanında dayanıklı akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalarını sürdüren şirket yeni telefonlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Ulefone Power Armor 13, olarak isimlendiren telefon adeta bataryasıyla bir trafo’yu andırıyor.

Cihaz bünyesinde 13 bin 200 mAh kapasiteli bir bataryayı barındırıyor. Ulefone Power Armor 13 bu denli büyük bataryaya sahip ilk dayanıklı telefonu unvanını elde ediyor.

Ulefone Power Armor 13 Devasa Bataryayla Tanıtıldı İşte Fiyatı!

6.81 inç Full HD+ bir ekranla bizleri karşılayan telefon gücünü MediaTek Helio G95 yonga setinden alıyor. Bu işlemciye 8 GB RAM ve  256 GB’lık bir dahili depolama alanı eşlik ediyor.

microSD kart yardımıyla bu alan 1 TB’a kadar genişletilebilir durumda. Ulefone Power Armow 13’ün arka tarafını incelememiz gerekirse burada 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik kamerası bulunuyor. Söz konusu kamera kurulumunda beşli bir flaş’ın olduğunu atlamadan geçmeyelim.

Kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak olan cihaz iki nesne arasındaki mesafeyi ölçebilen kızılötesi sensöre sahip.

Yorum Yap