1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter’ın Abonelik Sistemi” Twitter Blue” Kullanıma Sunuldu

Twitter’ın Abonelik Sistemi” Twitter Blue” Kullanıma Sunuldu

Twitter’ın ücretli üyelik sistemi olan Twitter Blue iki ülkede kullanıma açıldı.

Twitter'ın Abonelik Sistemi

Twitter, para kazanmak için yeni yollar denemeye devam ediyor. Ücretli üyelik sistemi üzerine çalışmalarını sürdüren sosyal medya devi son olarak Twitter Blue ismini verdiği ücretli üyelik sistemini açıklamıştı. Twitter Blue, ücretli abonelik sistemi iki ülkede kullanıcıların hizmetine sunuldu.

ABD ve Yeni Zelanda’da bulunan kullanıcıların erişimine açılan Twitter Blue özelliğinde; The Washington Post, L.A. Times, USA TODAY, The Atlantic, Reuters, The Daily Beast, Rolling Stone, BuzzFeed ve Insider gibi yayınların makalelerine ücretsiz olarak erişim sağlanabiliyor.

Özelliğin kullanıcılara sunduğu en büyük kolaylıklardan birisi, “Tweet’i geri al” özelliği olarak öne çıkıyor. Aboneler tweet attıtan sonra belirli bir süre içerisinde paylaşımını geri alıp düzenleyerek yeniden paylaşabiliyorlar.

Twitter Blue, kullanıcılara aynı zamanda uzun flood tweet’leri okumalarını kolaylaştıracak bir dizi “Okuma modu” özelliğini sunuyor.

Ek olarak söz konusu abonelik sistemi yeni tema renkleri, özel uygulama simgeleri, favori tweetleri kaydedip düzenleyebildiğiniz “Koleksiyonlar” özelliğini beraberinde getiriyor.

Yorum Yap